www.naryby.eu

Nákupní košík

Prázdný

Nákup bez registrace!

Výrobci

Jistota kvality


Nejkvalitnější zboží na českém trhu za skvělé "internetové" ceny! MASKÁČ.CZ je tu pro Vás! Vítejte ve světě kvalitního vybavení do přírody!

Každý den do nabídky zařazujeme pouze "Top výrobky" tak, aby jste již nemuseli hledat jinde!

Nakupujte kvalitně z pohodlí domova, nakupujte v e-shopu MASKÁČ.CZ, značkovém outdoor shopu roku!

Tabulka velikostí

 

Rady pro výběr správné velikosti obuvi při nákupu přes internet

Boty domácí zkouška velikosti Převodní tabulka velikostí je k dispozici po kliknutí zde >>
Nejprve vyzkoušejte svoji obvyklou velikost na Vaší původní ,,staré,, obuvi. Pokud Vaše původní boty sedí podle níže uvedených rad, můžete bez obav objednat stejné číslo obuvi i v našem e-shopu! Vaší obvyklou velikost zjistíte následovně:

  • Trekingovou obuv vždy zkoušejte na silnější ponožky a nezašněrovanou. Posuňte chodidlo dopředu a vyzkoušejte prostor v patě, měl by se tam vejít jeden prst. Při zvýšené zátěži by prostor mezi patou a botou měl být větší než na jeden prst.
  • Zašněrujte obuv a tlačte přitom patu do zadu. Pak zkontrolujte, zda pata neklouže a jestli můžete hýbat prsty. Dále vyzkoušejte botu na 20° nakloněné rovině. Pata by se neměla zvednout o víc než 1 cm. Otestujte zašněrované boty při sestupu z 20° nakloněné roviny. Prsty by neměly tlačit na přední část boty, jen se jí zlehka dotýkat.
  • Pokud máte velmi úzké chodidlo, používejte speciální vložky do bot na upevnění chodidla.

Správný výběr velikosti bot vyžaduje klid a trpělivost!

Zpravidla jsou všechny kvalitní boty do přírody velikostně shodné a standardizované. Tj. sedí-li Vám Vaše původní „stará“ obuv, můžete bez obav nakupovat boty i přes internet, a to pod stejnými čísly Vaší obvyklé velikosti.

Kontura chodidla pro určení velikosti Pokud si přesto nejste jisti číslováním obuvi a rádi byste si u nás boty pořídili, tak postupujte podle níže uvedeného - „nouzového“ řešení:

  • na papír si obkreslete obvod chodidla bez ponožky nebo v tenké ponožce
  • délku potom změřte v nejdelším místě
  • při objednávce vyplňte do poznámky tuto naměřenou délku chodidla v cm
  • nezapomeňte uvést svůj kontaktní telefon, v případě nejasností Vás budeme kontaktovat

S největší pravděpodobností pro Vás vybereme tu správnou velikost. Pokud bota přesto nebude sedět, rádi Vám ji do 14-ti dnů vyměníme za jinou velikost či model, popř. Vám budou vráceny peníze. V tomto případě budete hradit pouze přepravné od Vás k nám.

Přejeme příjemný nákup!

Váš team e-shopu MASKÁČ.CZ